A1 Szkoła Językowa tel. 506 96 17 18

© 1990-2024 A1 Szkoła Języków Obcych

kursy angielskiego lublin
Imię i nazwisko
Twój e-mail:
akceptuję warunki regulaminu i płacę
zapłać teraz
zapłać teraz
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
kursy angielskiego w lublinie

zapisy - krok 1

Za chwilę przejdziesz na stronę, z której dokonasz wpłaty w wysokości 100 zł za przeprowadzenie testu. Kwota ta zostanie później odjęta od ceny kursu podanej w cenniku.

UWAGA: Dokonanie wpłaty oznacza zawarcie umowy na przeprowadzenie testu kwalifikacyjnego. Twoja zgoda na przeprowadzenie testu oznacza zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o świadczenie usługi przeprowadzenia testu kwalifikacyjnego i utratę przysługującego prawa do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy o świadczenie usługi przeprowadzenia testu.

Pamiętaj, że po rozwiązaniu testu nie przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość (art. 38 pkt 1 Ustawy o prawach konsumenta). Nie będzie więc możliwy zwrot opłaty za test. UWAGA - w tej chwili zawierasz jedynie umowę na przeprowadzenie testu, a nie na kurs!

Po dokonaniu opłaty zostaniesz przekierowana/przekierowany na stronę z testem.

 

Wypełniając poniższy formularz i klikając na przycisk "zapłać teraz" składasz następujące oświadczenia:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z nauką w Szkole Języków Obcych A1 i oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą RODO.

  • Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z regulaminem sprzedaży kursów internetowych.

  • Niniejszym zamawiam natychmiastowe wykonanie umowy o świadczenie usługi przeprowadzenia testu kwalifikacyjnego i przyjmuję do wiadomości, że utracę przysługujące mi prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy o świadczenie tej usługi.