A1 Szkoła Językowa tel. 81 532 57 63

© 2003-2023 A1 Szkoła Języków Obcych

kursy angielskiego lublin

do góry

kursy angielskiego w lublinie

nasi lektorzy

Barbara Kościuk

Basia ukończyła filologię angielską na KUL. Doświadczenie nauczycielskie zdobywała ucząc angielskiego w Holandii i Egipcie. W szkole A1 uczy dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach. Basia jest egzaminatorem maturalnym. Jej pasją są podróże oraz kultura, język i kuchnia arabska.

David Scott

David is an Irish native speaker who has lived in Lublin since 2012. He has a Polish wife and two beautiful daughters. He enjoys teaching English as well as running a snorkelling business during the summer months in his native Ireland.

Ernest Mosquera

Ernest is an American from New York City. He has been teaching since 1999 and has lived in Poland since 2007. He has taught for the British Council and has delivered teacher training workshops for Cambridge University Press. He has also published articles in the field of psychology. In his free time he enjoys cooking and going to the cinema. He also enjoys watching and collecting sci-fi tv series on DVD.

Ewa Bednarczuk

Ewa runs conversation classes in A1. She is an ecologist by day and a passionate cake and pastry consumer by night. She lives in Canada, the land of maple syrup and hockey, but enjoys frequent visits to exotic corners of the world. Currently, Ewa is reconnecting with her Polish roots in Lublin where she is searching for the perfect Polish doughnut or „pączek”.

Ewa Głąb

Ewa uczy dzieci, młodzież i dorosłych słuchaczy na różnych poziomach zaawansowania. Ewa ukończyła anglistykę na KUL. Obecnie uczy również w jednym z lubelskich liceów oraz specjalizuje się w trudnych tłumaczeniach. Kocha gotować i wspaniale przyrządza irlandzką potrawę crúibín.

Ewelina Rakoczy

Ewelina ukończyła filologię angielską na UMCS. Uczy dzieci, młodzież oraz dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Przygotowuje uczniów do egzaminów szkolnych (egzamin ósmoklasisty, egzamin dojrzałości). Uwielbia podróżować oraz przygotowywać zdrowe posiłki, słuchając radia BBC.

Jérémie François

Jérémie studiował we Francji nauki społeczne i ekonomiczne, ale jego pasją okazało się nauczanie języka francuskiego. W wolnym czasie ogląda koszykówkę, zwłaszcza w wydaniu NBA i czyta amerykańskie powieści kryminalne. Uwielbia steak hache (coś na wzór naszego mielonego...).

Kazimiera Siedlaczek

Kasia uczy dorosłych i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Ukończyła filologię angielską na UMCS i podyplomowe studia filologiczne na Uniwersytecie Łódzkim. Kasia jest egzaminatorem egzaminów Cambridge i  TELC oraz egzaminatorem maturalnym. Uczy również w uniwersyteckim Studium Nauczania Języków Obcych.

Katarzyna Jonak

Kasia ukończyła filologię angielską na KUL oraz UJ w Krakowie. Teraz pisze doktorat z socjolingwistyki na KUL, gdzie uczy też studentów filologii angielskiej praktycznego języka angielskiego. Jest fanką serialu "Przystanek Alaska" i ma nadzieję, że kiedyś właśnie w tamtych stronach zobaczy zorzę polarną :)

Karolina Karaś

Karolina ukończyła anglistykę na KUL. Uczy słuchaczy we wszystkich grupach wiekowych, ale szczególnie lubi pracę z dziećmi. Jej hobby to pływanie i taniec.

Krzysztof Wyrzykowski

Krzysztof ukończył filologię angielską na UMCS. Prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, a także przygotowuje słuchaczy do egzaminów Cambridge oraz uczy Business English.

Łukasz Borowiec

Łukasz uczy słuchaczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Ukończył z wyróżnieniem filologię angielską na KUL, gdzie obronił również doktorat i uczy studentów praktycznego angielskiego i literatury angielskiej.

Marcin Pospiszyl

Marcin uczy młodzież oraz dorosłych na wszystkich poziomach. Ukończył filologię angielską na KUL, uczy również w jednym z lubelskich liceów.

Monika Denda

Monika ukończyła filologię słowiańską z językiem rosyjskim i ukraińskim na Uniwersytecie Szczecińskim, a także studia doktoranckie z językoznawstwa słowiańskiego na UMCS. Oprócz nauczania języka rosyjskiego zajmuje się fitnessem i tańcem orientalnym.

Monika Rozembajgier

Monika jest absolwentką filologii romańskiej na UMCS. Pasjonuje się językiem i kulturą francuską, a także jest fanką łyżwiarstwa figurowego. Lubi objadać się jogurtami i serkami.

Natalia Jarosz

Językami ojczystymi Natalii są rosyjski i polski. Natalia ukończyła studia filologiczne na UMCS, a w A1 uczy rosyjskiego ogólnego i biznesowego.

Nicholas Hasselgreen

Nick jest dwujęzyczny (jego mama jest Brytyjką, a tata Norwegiem) - uczy więc z równym powodzeniem angielskiego i norweskiego. Ukończył lingwistykę na uniwersytecie w Liverpool, posiada także dyplom Norwegian School of Economics and Business Administration. Biegle włada również francuskim i hiszpańskim.

Paweł Wałach

Paweł jest absolwentem Filologii Germańskiej KUL i stypendystą na Westfalskim Uniwersytecie Wilhelma w Münster. Uczy również języka niemieckiego w jednej z lubelskich szkół. Paweł jest także pilotem wycieczek zagranicznych i miejskim przewodnikiem w Lublinie:)

Weronika Nowacka

Weronika zaczęła przygodę z A1 już jako dziecko - wiele lat temu była naszą uczennicą:) Po ukończeniu anglistyki na KUL powróciła do A1 jako nauczyciel. Wera uczy na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych. Po pracy śpiewa, naśladując głosy ptaków, których jest wielbicielką...

Hall of Fame

Zobacz, kto uczył w A1...

W Szkole A1 pracują lektorzy o najwyższych kwalifikacjach, przyjęci po wnikliwej selekcji, a słuchacze regularnie oceniają lektorów i zajęcia w szczegółowych ankietach. Gwarantuje to utrzymanie stałego, wysokiego poziomu nauczania.

Paulina Mełgieś-Szostak

Paulina jest absolwentką filologii angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Mówi, że jej praca jest jej pasją. Uwielbia szybkie samochody i hiszpańską muzykę, a w wolnym czasie gotuje i spędza czas z najbliższymi.