A1 Szkoła Językowa tel. 506 96 17 18

© 1990-2024 A1 Szkoła Języków Obcych

kursy angielskiego lublin

wybierz język

kursy angielskiego w lublinie

zapisy na kursy

rok szkolny 2024/25

Jak się zapisać?

Możesz zapisać się online, telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Szkoły A1.

Jak wybrać terminy zajęć i poziom zaawansowania?

Dni i godziny zajęć ustalamy na podstawie preferencji słuchaczy. Zapytamy Cię kiedy możesz się uczyć i zaproponujemy najdogodniejsze terminy.

Poprosimy Cię również o rozwiązanie testu w celu zakwalifikowania do grupy na odpowiednim poziomie. Jeśli będzie to konieczne, to zweryfikujemy Twój test w rozmowie z jednym z naszych lektorów. Test można rozwiązać online lub w siedzibie Szkoły w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 70 (po uprzednim umówieniu telefonicznym).

Jak wyglądają zajęcia?

Możesz wybrać zajęcia stacjonarne lub zdalne.

Już w pierwszych dniach epidemii COVID-19 rozpoczęliśmy naukę zdalną. Stosowane przez nas nowoczesne platformy edukacyjne otworzyły nowe możliwości prowadzenia zajęć - indywidualnych i w grupach. Ostatnie lata pokazały też, że nauka przez internet jest równie efektywna, a lekcje - w porównaniu do zajęć stacjonarnych - zyskały jeszcze na atrakcyjności. Słuchacze doceniają też możliwość uczestniczenia w zajęciach z własnego domu, bez konieczności tracenia czasu na dojazd.

Czego potrzebuję do uczestniczenia w zajęciach online?

Komputera, tabletu lub smartfona, oraz dostępu do internetu. Na początek poprosimy Cię o pobranie na komputer lub smartfon niewielkiej aplikacji ZOOM, która służy nam do prowadzenia zajęć. Przydadzą się również słuchawki z mikrofonem (koszt ok. 20 zł).

A co, jeśli zmienię plany?

Przy zapisie pobierana jest opłata w wysokości 100 zł (odejmowana następnie przy wpłacie pełnej sumy lub pierwszej raty za kurs). Przed drugimi zajęciami należy opłacić przynajmniej pierwszą ratę za kurs. W trakcie kursu możesz w dowolnej chwili zrezygnować - obowiązuje wówczas miesięczny termin wypowiedzenia, a ewentualną nadpłatę zwracamy.

Jak mogę uzyskać więcej informacji?

Telefonicznie - pod numerem 506 96 17 18 lub przez formularz kontaktowy.

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 18:00, w piątki do 16:00.

Zapraszamy do wspólnej nauki - w Szkole A1 kochamy uczyć! :)