A1 Szkoła Języków Obcych

kursy angielskiego w lublinie

zapisy na kursy

rok szkolny 2022/23

UWAGA PROMOCJA! Zapisz się na nowy rok szkolny do 15 lipca, a zapłacisz nawet o połowę taniej.

 

Cena promocyjna za całoroczny kurs (120 godzin lekcyjnych) to tylko 1699 zł! Oznacza to rabat od 35% do 60% (w zależności od kursu) w stosunku do standardowej ceny kursu.

Opłatę promocyjną należy wnieść do 15 lipca 2022 r.

Kwotę tę zwracamy w całości w przypadku rezygnacji z kursu przed pierwszymi zajęciami, czy też nieutworzenia grupy w odpowiadających Ci terminach. Po rozpoczęciu kursu obowiązuje standardowy okres wypowiedzenia - 1 miesiąc.

Jak się zapisać?

Możesz zapisać się online, telefonicznie lub osobiście.

Jak wybrać terminy zajęć i poziom zaawansowania?

Dni i godziny zajęć ustalamy na podstawie preferencji słuchaczy. Zapytamy Cię kiedy możesz się uczyć i zaproponujemy najdogodniejsze terminy.

Poprosimy Cię również o rozwiązanie testu w celu zakwalifikowania do grupy na odpowiednim poziomie. Jeśli będzie to konieczne, to zweryfikujemy Twój test w rozmowie z jednym z naszych lektorów. Test można rozwiązać online lub w siedzibie Szkoły w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 70.

Jak wyglądają zajęcia?

Możesz wybrać zajęcia stacjonarne lub zdalne.

Już w pierwszych dniach epidemii COVID-19 rozpoczęliśmy naukę zdalną. Stosowane przez nas nowoczesne platformy edukacyjne otworzyły nowe możliwości prowadzenia zajęć - indywidualnych i w grupach. Ostatnie dwa lata pokazały też, że nauka przez internet jest równie efektywna, a lekcje - w porównaniu do zajęć stacjonarnych - zyskały jeszcze na atrakcyjności. Słuchacze doceniają też możliwość uczestniczenia w zajęciach z własnego domu, bez konieczności tracenia czasu na dojazd.

Czego potrzebuję do uczestniczenia w zajęciach online?

Komputera, tabletu lub smartfona, oraz dostępu do internetu. Na początek poprosimy Cię o pobranie na komputer lub smartfon niewielkiej aplikacji, która służy nam do prowadzenia zajęć. Przydadzą się również słuchawki z mikrofonem (koszt ok. 20 zł).

A co, jeśli zmienię plany?

Przy zapisie pobierana jest opłata w wysokości 100 zł (odejmowana następnie przy wpłacie pełnej sumy lub pierwszej raty za kurs). Przed drugimi zajęciami należy opłacić przynajmniej pierwszą ratę za kurs. W trakcie kursu możesz w dowolnej chwili zrezygnować - obowiązuje wówczas miesięczny termin wypowiedzenia, a ewentualną nadpłatę zwracamy.

Jak mogę uzyskać więcej informacji?

Telefonicznie - pod numerem 81 532 57 63 lub przez formularz kontaktowy.

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 18:00, w piątki do 16:00.

Zapraszamy do wspólnej nauki - w Szkole A1 kochamy uczyć! :)

wybierz język

kursy angielskiego lublin

© 2003-2022 A1 Szkoła Języków Obcych