A1 Szkoła Języków Obcych

kursy angielskiego w lublinie

zapisy na kursy

rok szkolny 2021/22

Jak się zapisać?

Możesz zapisać się online, telefonicznie lub osobiście.

Jak wybrać terminy zajęć i poziom zaawansowania?

Dni i godziny zajęć ustalamy na podstawie preferencji słuchaczy. Zapytamy Cię kiedy możesz się uczyć i zaproponujemy najdogodniejsze terminy.

Poprosimy Cię również o rozwiązanie testu w celu zakwalifikowania do grupy na odpowiednim poziomie. Jeśli będzie to konieczne, to zweryfikujemy Twój test w rozmowie z jednym z naszych lektorów. Test można rozwiązać online lub w siedzibie Szkoły w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 70.

Jak wyglądają zajęcia?

Wszystkie zajęcia w Szkole A1 od początku pandemii koronawirusa odbywają się online. Zajęcia w roku szkolnym 2020/21 również odbywają się przez internet. Stwierdziliśmy, że - w związku z kolejną falą pandemii - proponowanie zajęć w zamkniętych pomieszczeniach wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem. Ostatnie miesiące pokazały też, że nauka przez internet jest równie efektywna, a lekcje nie tracą na atrakcyjności. Oczywiście nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu lektora ze słuchaczami, mamy więc nadzieję na powrót do standardowych zajęć w sali lekcyjnej po wygaśnięciu epidemii.

Czego potrzebuję do uczestniczenia w zajęciach online?

Komputera, tabletu lub smartfona, oraz dostępu do internetu. Na początek poprosimy Cię o pobranie na komputer lub smartfon niewielkiej aplikacji, która służy nam do prowadzenia zajęć. Przydadzą się również słuchawki z mikrofonem (koszt ok. 20 zł).

A co, jeśli zmienię plany?

Przy zapisie pobierana jest opłata w wysokości 100 zł (odejmowana następnie przy wpłacie pełnej sumy lub pierwszej raty za kurs). Przed drugimi zajęciami należy opłacić przynajmniej pierwszą ratę za kurs. W trakcie kursu możesz w dowolnej chwili zrezygnować - obowiązuje wówczas miesięczny termin wypowiedzenia, a ewentualną nadpłatę zwracamy.

Jak mogę uzyskać więcej informacji?

Telefonicznie - pod numerem 81 532 57 63 lub przez formularz kontaktowy.

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00.

Zapraszamy do wspólnej nauki - w Szkole A1 kochamy uczyć! :)

wybierz język

kursy angielskiego lublin

© 2003-2021 A1 Szkoła Języków Obcych