promocja na rok szkolny 2020/21

Na czym polega promocja?

Zapisując się na kurs i wnosząc opłatę do 17 lipca 2020 r., uzyskasz rabat od 35% do 60% w zależności od kursu.

Cena promocyjna za całoroczny kurs (minimum 120 godzin lekcyjnych) to tylko 1399 zł!

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy opłacić kurs najpóźniej do 17.07.2020 r. przelewem na konto Szkoły:

47 1870 1045 2083 1065 5472 0001

W tytule wpłaty wpisz imię i nazwisko słuchacza.

Jak wybrać godziny zajęć i poziom zaawansowania?

Pod koniec sierpnia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zapytamy w jakie dni tygodnia i o jakich porach chcesz się uczyć. Jeśli chcesz rozpocząć kurs w październiku - umówimy się na rozmowę w późniejszym terminie.

Poprosimy Cię również o rozwiązanie testu online w celu zakwalifikowania do grupy na odpowiednim poziomie. Jeśli będzie to konieczne, to zweryfikujemy Twój test w rozmowie online z jednym z naszych lektorów.

Jak wyglądają zajęcia?

Wszystkie zajęcia w Szkole A1 od początku pandemii koronawirusa odbywają się online. Zajęcia po wakacjach będą się nadal odbywały przez internet. Wszystkie prognozy wskazują na niemal pewną drugą falę epidemii jesienią. Również Ministerstwo Edukacji ogłosiło, że bardzo prawdopodobna jest kontynuacja nauki zdalnej od września. Stwierdziliśmy więc, że proponowanie zajęć w zamkniętych pomieszczeniach wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem. Ostatnie miesiące pokazały też, że nauka przez internet jest równie efektywna, a lekcje nie tracą na atrakcyjności. Oczywiście nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu lektora ze słuchaczami, mamy więc nadzieję na powrót do standardowych zajęć w sali lekcyjnej po wygaśnięciu epidemii.

Czego potrzebuję do uczestniczenia w zajęciach online?

Komputera, tabletu lub smartfona, oraz dostępu do internetu. Na początek poprosimy Cię o pobranie na komputer lub smartfon niewielkiej aplikacji, która służy nam do prowadzenia zajęć. Przydadzą się również słuchawki z mikrofonem (koszt ok. 20 zł) - używanie wbudowanych głośników i mikrofonu zazwyczaj obniża komfort i powoduje dodatkowe zakłócenia.

A co, jeśli zmienię plany?

Wpłaconą kwotę zwracamy w całości w przypadku rezygnacji z kursu przed pierwszymi zajęciami, czy też nieutworzenia grupy w odpowiadających Ci terminach. Po rozpoczęciu kursu obowiązuje standardowy okres wypowiedzenia - 1 miesiąc.

Jak mogę uzyskać więcej informacji?

Telefonicznie - pod numerem 506 96 17 18

Sekretariat zdalny czynny jest od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00.

Zapraszamy do wspólnej nauki - w Szkole A1 kochamy uczyć! :)