© 1990-2024 A1 Szkoła Języków Obcych

kursy intensywne angielskiego w lublinie

kursy wakacyjne

Zapraszamy na wakacje z angielskim!

Mamy dla Ciebie 3 propozycje:

• kurs angielskiego online — 16 godzin lekcyjnych, zajęcia raz, dwa lub trzy razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne, CENA KURSU 480 zł
  • kurs konwersacyjny online — na poziomach od A2 do C2 — 10 lekcji, zajęcia raz, dwa lub trzy razy w tygodniu po 60 minut, CENA KURSU 400 zł
  • kurs indywidualny online — częstotliwość, dni i godziny zajęć ustalane ze Słuchaczem.

Kursy odbywają się w grupach od 4 do 6 osób.

Po kursach wakacyjnych można kontynuować naukę w A1 na kursach standardowych.

Zapisy na kursy wakacyjne

Jak się zapisać do A1?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Na początek poprosimy Cię o napisanie kwalifikującego testu wstępnego. Przed testem pobierana jest opłata w wysokości 100 zł (odejmowana następnie przy wpłacie pełnej sumy za kurs). Test możesz napisać online.

Jeśli zaczynasz naukę "od zera", oczywiście nie musisz pisać testu - wystarczy zadzwonić.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, stwierdzający Twój poziom zaawansowania według międzynarodowej skali CEFR (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego).

Zadzwoń po więcej informacji: 506 96 17 18