A1 Szkoła Języków Obcych

kursy angielskiego w lublinie
kursyj języka rosyjskiego lublin

rosyjski w A1

Dlaczego warto uczyć się języka rosyjskiego?

  Język rosyjski (русский язык) - to język, którym posługuje się blisko 300 mln ludzi, w tym ok. 160 mln jako pierwszym. Jest również ojczystym językiem dla prawie 30% obywateli Ukrainy, a na południowym wschodzie kraju - nawet dla ponad 90% mieszkańców. Oddziaływanie języka rosyjskiego wykracza więc daleko poza granice rosyjskiego agresora. Warto więc go poznać - chociażby ze względów pragmatycznych i komunikacyjnych.

Nasza oferta

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Na kursie rosyjskiego w A1 nauczysz się języka używanego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Przygotujemy Cię do matury oraz innych egzaminów z języka rosyjskiego. Naszymi nauczycielami są osoby, które ukończyły studia filologiczne (w tym osoby, dla których rosyjski jest językiem ojczystym), przyjęci po wnikliwej selekcji.

Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (czyli 2 razy po 90 min.). Grupy są maksymalnie 10-osobowe, zwykle liczą od 6 do 8 osób. Zapraszamy również na zajęcia indywidualne.

Cennik kursów języka rosyjskiego

pojawi się tu pod koniec sierpnia.

Zapisy

przyjmowane są przez cały rok.

Jak się zapisać do A1?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w pierwszych zajęciach. Przed drugą lekcją podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobały Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka rosyjskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również trakcie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

do góry

kursy angielskiego lublin

© 2003-2022 A1 Szkoła Języków Obcych