A1 Szkoła Językowa tel. 81 532 57 63

© 2003-2023 A1 Szkoła Języków Obcych

kursy angielskiego lublin

do góry

kursy angielskiego w lublinie
kursy języka niemieckiego lublin

niemiecki w A1

Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego?

 • Ponieważ warto poznać kulturę Niemiec, Austrii czy Szwajcarii, styl życia ich mieszkańców, tradycję i zwyczaje. Warto wybrać się w zimie na narty w Alpy Austriackie, latem odwiedzić jedną z kilkunastu malowniczych wysp Morza Północnego w Niemczech. Warto zwiedzić metropolie kulturalne - Berlin, Drezno, Kolonię czy Wiedeń. Wszystko to staje się o wiele łatwiejsze, bardziej ekscytujące i przyjemniejsze, jeśli znamy język kraju, który odwiedzamy, jeśli bezpośrednio możemy nawiązać kontakt z jego mieszkańcami, jeśli - krótko mówiąc - znamy niemiecki.
 • Ponieważ warto studiować w krajach niemieckojęzycznych. Liczne uniwersytety mają bardzo bogatą ofertę edukacyjną z ogromnym zapleczem naukowym i możliwościami podjęcia praktyk zawodowych w takich firmach jak BMW, SIEMENS czy Bosch. Polacy po przystąpieniu Polski do UE mogą już bez żadnych problemów pobierać nauki w Niemczech i Austrii: wystarczy tylko zdana w Polsce matura... no i dobra znajomość niemieckiego. Warto także ubiegać się o stypendia przyznawane na studia w Niemczech i Austrii. Zajmują się tym liczne instytucje m.in. Niemiecka Służba Wymiany Akademickiej (DAAD) oraz Fundacja im. Alexandra Humboldta.
 • Ponieważ warto pracować w krajach niemieckojęzycznych. Niemcy, Szwajcaria i Austria poszukują polskich specjalistów z różnych dziedzin, oferując im bardzo dobre warunki pracy. A płaca polskich pracowników wzrasta wraz z ich znajomością niemieckiego.
 • Ponieważ niemiecki jest wbrew pozorom bardzo pięknym językiem. Mistrzowsko posługiwali się nim w swoich utworach wielcy poeci i pisarze niemieccy, tacy jak Goethe, Schiller, Thomas Mann czy Günter Grass. Słuchając znanych grup muzycznych rodem z Niemiec (np. Rammstein, Tokyo Hotel, TicTacToe) można przekonać się o rytmiczności i muzykalności języka niemieckiego.

 

Nasza oferta

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Na kursie niemieckiego w A1 nauczysz się języka używanego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Przygotujemy Cię do egzaminów Instytutu Goethego, do matury oraz innych egzaminów. Naszymi nauczycielami są osoby, które ukończyły wyższe studia na filologii germańskiej, wielokrotnie przebywały w Niemczech i zostały przez nas wybrane po wnikliwej selekcji.

Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (czyli 2 razy po 90 min.). Grupy są maksymalnie 10-osobowe, zwykle liczą od 6 do 8 osób. Zapraszamy również na zajęcia indywidualne.

Cennik kursów języka niemieckiego

Cena za semestr (60 godz. lekcyjnych stacjonarnie lub online). Zwróć uwagę na RABATY pod cennikiem. Grupy są maksymalnie 10-osobowe, zwykle liczą od 6 do 8 osób.

 

- miesięcznie 224-320 zł (w zależności od rabatów),

- przy płatności za cały semestr:

 • z rabatem 5%: 1520 zł
 • z rabatem 10%: 1440 zł
 • z rabatem 15%: 1360 zł
 • z rabatem 20%: 1280 zł
 • z rabatem 25%: 1200 zł
 • z rabatem 30%: 1120 zł

Płatność można rozłożyć na dowolną liczbę rat.

RABATY:

 • 10% - dla słuchaczy kontynuujących naukę w A1 (po roku nauki)
 • 10% - dla słuchaczy innych szkół językowych, którzy przeniosą się do A1
 • 5% - dla studentów i słuchaczy szkół pomaturalnych
 • 5% - dla osób z jednej rodziny
 • 5% - przy opłacie za cały semestr (60 godzin) z góry
 • 5% - przy opłacie za cały rok z góry (+ 5% za pierwszy semestr)
 • 5% - za zajęcia przedpołudniowe od poniedziałku do piątku

 

PRZYPROWADŹ DWOJE lub więcej PRZYJACIÓŁ, a wszyscy otrzymacie dodatkowy rabat 10%!

Rabaty mogą się sumować do 30%. Opłatę można rozłożyć na dowolną liczbę rat.

Zapłać za cały rok z góry, a otrzymasz bezpłatnie komplet podręczników!

Wpłaty za kurs można dokonać gotówką w sekretariacie szkoły lub przelewem na konto:

A1 Szkoła Języków Obcych

Nr 47 1870 1045 2083 1065 5472 0001

Zapisy

przyjmowane są przez cały rok.

Jak się zapisać do A1?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w pierwszych zajęciach. Przed drugą lekcją podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobały Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka niemieckiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również trakcie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.