kursy intensywne angielskiego w lublinie

kursy intensywne

Jeśli potrzebujesz szybkiego opanowania lub powtórzenia języka angielskiego

mamy dla Ciebie 3 propozycje:

• kurs intensywny online — 18 godzin lekcyjnych, zajęcia przez 3 tygodnie, trzy razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne,
  • kurs konwersacyjny online — na poziomach B1, B2, C1 i C2, 18 godzin lekcyjnych, zajęcia trzy razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne, przez 3 tygodnie,
  • kurs indywidualny online — dni i godziny zajęć ustalane ze Słuchaczem.

Po kursach intensywnych można kontynuować naukę w A1 na kursach standardowych.

Kursy odbywają się online, w grupach maksymalnie 10-osobowych.

Jak się zapisać do A1?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Jeśli miałaś/miałeś już kontakt z językiem obcym, poprosimy Cię o napisanie bezpłatnego, kwalifikującego testu wstępnego. Przed testem pobierana jest opłata w wysokości 100 zł (odejmowana następnie przy wpłacie pełnej sumy za kurs). Test możesz napisać online.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, stwierdzający twój poziom zaawansowania według międzynarodowej skali CEFR (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego).

Cena 3-tygodniowego kursu to tylko 351 zł!

Zadzwoń po więcej informacji: 815325763