A1 Szkoła Języków Obcych

kursy angielskiego w lublinie
kursy angielskiego dla dzieci lublin

angielski dla dzieci

O kursach dla dzieci

W Szkole A1 uczymy dzieci od 6. roku życia.

Pierwszoklasiści mają zajęcia 45-minutowe, raz lub dwa razy w tygodniu.

Ośmio- i dziewięciolatki uczą się 2 razy w tygodniu po 60 minut.

Dzieci starsze spotykają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, lubiących dzieci i potrafiących je zaangażować i zabawić. Szczególną uwagę zwracamy na nienaganną wymowę naszych nauczycieli - ma to ogromny wpływ na akcent, który przyswoją dzieci.

W grupach najmłodszych stosowane są nowoczesne, multisensoryczne metody nauczania, angażujące wszystkie zmysły i motywujące do nauki języka (np. nauka kolorów to zabawa z farbami, gdy mowa o owocach wykorzystywany jest zmysł węchu i dotyku itp.). Dzieci uczą się przez zabawę, a atmosfera na lekcji ma je zachęcić do angielskiego i sprawić, żeby nauka języka obcego kojarzyła się z przyjemnością.

Pierwszoklasiści uczą się głównie słówek, prostych zwrotów i zdań, piosenek i gier angielskich.

Dzieci z drugiej i trzeciej klasy, poza rozbudowywaniem słownictwa i wprowadzaniem bardziej zaawansowanych struktur językowych, uczą się czytać i pisać po angielsku. Podobnie jak u dzieci młodszych, zadania językowe powiązane są z elementami ruchowymi, grami i zabawami. Zadawane prace domowe i regularne testy - łatwe, żeby nie zniechęcić:) - dodatkowo stymulują dzieci do nauki, a rodzicom pokazują jakie postępy robią ich pociechy.

U dzieci starszych konstruktywna zabawa jest nadal ważnym elementem zajęć, choć nauka przybiera bardziej solidny charakter. Podręczniki i tematy lekcji, starannie dobrane do zainteresowań i wieku dzieci, motywują je do nauki i sprawiają, że lekcje są nie tylko efektywne, ale również przyjemne. Regularne raporty pozwalają rodzicom monitorować postępy dzieci.

Ósmoklasiści skupiają się dodatkowo na gruntownym powtórzeniu materiału wymaganego na egzaminie ósmoklasisty i jak najlepszym przygotowaniu się do egzaminu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki!

Zapisy

przyjmowane są od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00. Dzieci młodsze zapraszamy na rozmowę z lektorem, a dzieci starsze również na test kwalifikacyjny.

Cennik kursów znajdziesz w zakładce opłaty i zapisy.

do góry

kursy angielskiego lublin

© 2003-2022 A1 Szkoła Języków Obcych