włoski w A1

 

Dlaczego włoski?

Znajomość włoskiego może Ci pomóc w karierze zawodowej i w dogłębnym poznaniu kultury tego kraju. Włoskie firmy są obecne w Polsce, a Włosi bardzo chętnie zatrudniają osoby władające ich językiem. Pracę można także znaleźć w Italii, gdzie szuka się ludzi do prac sezonowych (w rolnictwie i gastronomii) oraz do stałego zatrudnienia (informatyków, budowlańców czy opiekunów osób starszych i dzieci). Nauka na kursie w Szkole A1 pomoże też przyszłym studentom, pragnącym uzyskać certyfikat ze znajomości języka włoskiego.

więcej...

Nasza oferta:

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. W A1 przygotujemy Cię do matury oraz egzaminów CILS, CELI, DELI, DILI, DALI. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.
Naszymi nauczycielami są dyplomowani nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym, przyjęci po wnikliwej selekcji.
Dzięki zajęciom w A1 nauczysz się włoskiego używanego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka włoskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów języka włoskiego

Cena za semestr (60 godz. lekcyjnych). Zwróć uwagę na RABATY pod cennikiem. Grupy są maksymalnie 10-osobowe, zwykle liczą od 6 do 8 osób.


z rabatem 5%: 997,50 zł

z rabatem 10%: 945 zł

z rabatem 15%: 892,50 zł

z rabatem 20%: 840 zł

z rabatem 25%: 787,50 zł

z rabatem 30%: 735 zł

Płatność można rozłożyć na dowolną liczbę rat. Np. wysokość raty przy płatnościach miesięcznych (4 raty) - BEZ uwzględnienia rabatów to 262,50 zł.


RABATY:

10% - dla słuchaczy kontynuujących naukę w A1 (po roku nauki)

5% - dla studentów i słuchaczy szkół pomaturalnych

5% - dla osób z jednej rodziny

5% - przy opłacie za cały semestr (60 godzin) z góry

5% - przy opłacie za cały rok z góry (+ 5% za pierwszy semestr)

5% - za zajęcia przedpołudniowe od poniedziałku do piątku

5% - przy zapisie na dwa języki

PRZYPROWADŹ DWOJE PRZYJACIÓŁ, a wszyscy otrzymacie dodatkowy rabat 10%!

Rabaty mogą się sumować do 30%. Opłatę można rozłożyć na dowolną ilość rat.

Serdecznie zapraszamy!