włoski w A1

 

Dlaczego włoski?

Znajomość włoskiego może Ci pomóc w karierze zawodowej i w dogłębnym poznaniu kultury tego kraju. Włoskie firmy są obecne w Polsce, a Włosi bardzo chętnie zatrudniają osoby władające ich językiem. Pracę można także znaleźć w Italii, gdzie szuka się ludzi do prac sezonowych (w rolnictwie i gastronomii) oraz do stałego zatrudnienia (informatyków, budowlańców czy opiekunów osób starszych i dzieci). Nauka na kursie w Szkole A1 pomoże też przyszłym studentom, pragnącym uzyskać certyfikat ze znajomości języka włoskiego.

więcej...

Nasza oferta:

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. W A1 przygotujemy Cię do matury oraz egzaminów CILS, CELI, DELI, DILI, DALI. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.
Naszymi nauczycielami są dyplomowani nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym, przyjęci po wnikliwej selekcji.
Dzięki zajęciom w A1 nauczysz się włoskiego używanego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka włoskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów na rok szkolny 2018/19 znajdziesz tutaj pod koniec sierpnia. Zapraszamy!