ukraiński w A1

 

Nasza oferta:

Proponujemy zajęcia z języka ukraińskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki zajęciom w A1 nauczysz się ukraińskiego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy. Naszymi lektorami są dyplomowani nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym, przyjęci po wnikliwej selekcji, w tym osoby, dla których ukraiński jest językiem ojczystym. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka ukraińskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów na rok szkolny 2018/19 znajdziesz tutaj pod koniec sierpnia. Zapraszamy!