rosyjski w A1

 

Dlaczego warto wybrać język rosyjski?

Język rosyjski (русский язык) - to język, którym posługuje się ogółem około 300 mln ludzi, w tym ok. 145 mln jako pierwszym. Jest językiem urzędowym w Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie i na Białorusi oraz jednym z pięciu języków oficjalnych, a jednocześnie jednym z sześciu języków konferencyjnych ONZ. Oddziaływanie języka rosyjskiego wykracza poza granice jednego kraju - już dziś jest on coraz bardziej popularny w krajach Unii Europejskiej.
W ostatnim czasie zainteresowanie językiem rosyjskim stale wzrasta. Warto go znać chociażby ze względów pragmatycznych i komunikacyjnych. Łatwiej zrozumieć wtedy kulturę i historię narodu z którym tak wiele przecież nas łączy.
więcej...

Nasza oferta:

Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, ze szczególnym uwzględnieniem kursów przygotowujących do zdobycia certyfikatu Uniwersytetu im. M. Łomonosowa w Moskwie. Przygotujemy Cię również do matury oraz innych egzaminów. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (czyli 2 razy po 90 min.).
Naszymi nauczycielami są osoby, które ukończyły rusycystykę, w tym osoby, dla których rosyjski jest językiem ojczystym, przyjęci po wnikliwej selekcji.

Dzięki naszym zajęciom nauczysz się rosyjskiego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka rosyjskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów na rok szkolny 2018/19 znajdziesz tutaj pod koniec sierpnia. Zapraszamy!