rosyjski w A1

 

Dlaczego warto wybrać język rosyjski?

Język rosyjski (русский язык) - to język, którym posługuje się ogółem około 300 mln ludzi, w tym ok. 145 mln jako pierwszym. Jest językiem urzędowym w Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie i na Białorusi oraz jednym z pięciu języków oficjalnych, a jednocześnie jednym z sześciu języków konferencyjnych ONZ. Oddziaływanie języka rosyjskiego wykracza poza granice jednego kraju - już dziś jest on coraz bardziej popularny w krajach Unii Europejskiej.
W ostatnim czasie zainteresowanie językiem rosyjskim stale wzrasta. Warto go znać chociażby ze względów pragmatycznych i komunikacyjnych. Łatwiej zrozumieć wtedy kulturę i historię narodu z którym tak wiele przecież nas łączy.
więcej...

Nasza oferta:

Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, ze szczególnym uwzględnieniem kursów przygotowujących do zdobycia certyfikatu Uniwersytetu im. M. Łomonosowa w Moskwie. Przygotujemy Cię również do matury oraz innych egzaminów. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (czyli 2 razy po 90 min.).
Naszymi nauczycielami są osoby, które ukończyły rusycystykę, w tym osoby, dla których rosyjski jest językiem ojczystym, przyjęci po wnikliwej selekcji.

Dzięki naszym zajęciom nauczysz się rosyjskiego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka rosyjskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów języka rosyjskiego

Cena za semestr (60 godz. lekcyjnych). Zwróć uwagę na RABATY pod cennikiem. Grupy są maksymalnie 10-osobowe, zwykle liczą od 6 do 8 osób.


z rabatem 5%: 997,50 zł

z rabatem 10%: 945 zł

z rabatem 15%: 892,50 zł

z rabatem 20%: 840 zł

z rabatem 25%: 787,50 zł

z rabatem 30%: 735 zł

Płatność można rozłożyć na dowolną liczbę rat. Np. wysokość raty przy płatnościach miesięcznych (4 raty) - BEZ uwzględnienia rabatów to 262,50 zł.


RABATY:

10% - dla słuchaczy kontynuujących naukę w A1 (po roku nauki)

5% - dla studentów i słuchaczy szkół pomaturalnych

5% - dla osób z jednej rodziny

5% - przy opłacie za cały semestr (60 godzin) z góry

5% - przy opłacie za cały rok z góry (+ 5% za pierwszy semestr)

5% - za zajęcia przedpołudniowe od poniedziałku do piątku

5% - przy zapisie na dwa języki

PRZYPROWADŹ DWOJE PRZYJACIÓŁ, a wszyscy otrzymacie dodatkowy rabat 10%!

Rabaty mogą się sumować do 30%. Opłatę można rozłożyć na dowolną ilość rat.

Serdecznie zapraszamy!