norweski w A1

 

Po co uczyć się języka norweskiego?

  • Norwegia to bliski sąsiad Polski, a w ciągu ostatnich lat wymiana handlowa pomiędzy obydwoma krajami poważnie wzrosła,
  • język norweski należy (podobnie jak niemiecki i angielski) do grupy języków germańskich, jednak gramatyka norweska jest o wiele mniej skomplikowana niż niemiecka,
  • jeśli poznasz język norweski, będziesz również rozumieć duński,
  • Polacy to największa grupa obcokrajowców mieszkających w Norwegii - oficjalnie jest nas tam ponad 80000,
  • Norwegia to popularny kraj docelowy dla Polaków poszukujących pracy, między innymi ze względu na rewelacyjny system emerytalno-socjalny,
  • Norwegia to kraj spokojny i bezpieczny, a nowi mieszkańcy mogą liczyć na ciepłe przyjęcie.
więcej...

Nasza oferta:

Uczymy norweskiego od wielu lat i mamy największe w Lublinie doświadczenie w nauczaniu tego wyjątkowego języka. Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (czyli 2 razy po 90 min.).
Wśród naszych nauczycieli jest rodowity Norweg, z dyplomem językoznawstwa i dużym doświadczeniem w nauczaniu swojego ojczystego języka.
Dzięki naszym zajęciom nauczysz się norweskiego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy. Dzięki lekcjom w A1 przygotujesz się do wyjazdu do Norwegii do pracy lub w celach turystycznych.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka norweskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów na rok szkolny 2018/19 znajdziesz tutaj pod koniec sierpnia. Zapraszamy!