norweski w A1

 

Po co uczyć się języka norweskiego?

  • Norwegia to bliski sąsiad Polski, a w ciągu ostatnich lat wymiana handlowa pomiędzy obydwoma krajami poważnie wzrosła,
  • język norweski należy (podobnie jak niemiecki i angielski) do grupy języków germańskich, jednak gramatyka norweska jest o wiele mniej skomplikowana niż niemiecka,
  • jeśli poznasz język norweski, będziesz również rozumieć duński,
  • Polacy to największa grupa obcokrajowców mieszkających w Norwegii - oficjalnie jest nas tam ponad 80000,
  • Norwegia to popularny kraj docelowy dla Polaków poszukujących pracy, między innymi ze względu na rewelacyjny system emerytalno-socjalny,
  • Norwegia to kraj spokojny i bezpieczny, a nowi mieszkańcy mogą liczyć na ciepłe przyjęcie.
więcej...

Nasza oferta:

Uczymy norweskiego od wielu lat i mamy największe w Lublinie doświadczenie w nauczaniu tego wyjątkowego języka. Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (czyli 2 razy po 90 min.).
Wśród naszych nauczycieli jest rodowity Norweg, z dyplomem językoznawstwa i dużym doświadczeniem w nauczaniu swojego ojczystego języka.
Dzięki naszym zajęciom nauczysz się norweskiego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy. Dzięki lekcjom w A1 przygotujesz się do wyjazdu do Norwegii do pracy lub w celach turystycznych.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka norweskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów języka norweskiego

Cena za semestr (60 godz. lekcyjnych). Zwróć uwagę na RABATY pod cennikiem. Grupy są maksymalnie 10-osobowe, zwykle liczą od 6 do 8 osób.


z rabatem 5%: 1083 zł

z rabatem 10%: 1026 zł

z rabatem 15%: 969 zł

z rabatem 20%: 912 zł

z rabatem 25%: 855 zł

z rabatem 30%: 798 zł

Płatność można rozłożyć na dowolną liczbę rat. Np. wysokość raty przy płatnościach miesięcznych (4 raty) - BEZ uwzględnienia rabatów to 285 zł.


RABATY:

10% - dla słuchaczy kontynuujących naukę w A1 (po roku nauki)

5% - dla studentów i słuchaczy szkół pomaturalnych

5% - dla osób z jednej rodziny

5% - przy opłacie za cały semestr (60 godzin) z góry

5% - przy opłacie za cały rok z góry (+ 5% za pierwszy semestr)

5% - za zajęcia przedpołudniowe od poniedziałku do piątku

5% - przy zapisie na dwa języki

PRZYPROWADŹ DWOJE PRZYJACIÓŁ, a wszyscy otrzymacie dodatkowy rabat 10%!

Rabaty mogą się sumować do 30%. Opłatę można rozłożyć na dowolną ilość rat.

Serdecznie zapraszamy!