niemiecki w A1

 

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego

  • ponieważ warto poznać kulturę Niemiec, Austrii czy Szwajcarii, styl życia ich mieszkańców, tradycję i zwyczaje. Warto wybrać się w zimie na narty w Alpy Austriackie, latem odwiedzić jedną z kilkunastu malowniczych wysp Morza Północnego w Niemczech. Warto zwiedzić metropolie kulturalne - Berlin, Drezno, Kolonię czy Wiedeń. Wszystko to staje się o wiele łatwiejsze, bardziej ekscytujące i przyjemniejsze, jeśli znamy język kraju, który odwiedzamy, jeśli bezpośrednio możemy nawiązać kontakt z jego mieszkańcami, jeśli - krótko mówiąc - znamy niemiecki.
  • ponieważ warto studiować w krajach niemieckojęzycznych. Liczne uniwersytety mają bardzo bogatą ofertę edukacyjną z ogromnym zapleczem naukowym i możliwościami podjęcia praktyk zawodowych w takich firmach jak BMW, SIEMENS czy Bosch. Polacy po przystąpieniu Polski do UE mogą już bez żadnych problemów pobierać nauki w Niemczech i Austrii: wystarczy tylko zdana w Polsce matura... no i dobra znajomość niemieckiego. Warto także ubiegać się o stypendia przyznawane na studia w Niemczech i Austrii. Zajmują się tym liczne instytucje m.in. Niemiecka Służba Wymiany Akademickiej (DAAD) oraz Fundacja im. Alexandra Humboldta
  • ponieważ warto pracować w krajach niemieckojęzycznych. Niemcy, Szwajcaria i Austria poszukują polskich specjalistów z różnych dziedzin, oferując im bardzo dobre warunki pracy. A płaca polskich pracowników wzrasta wraz z ich znajomością niemieckiego.
  • ponieważ niemiecki jest wbrew pozorom bardzo pięknym językiem. Mistrzowsko posługiwali się nim w swoich utworach wielcy poeci i pisarze niemieccy, tacy jak Goethe, Schiller, Thomas Mann czy Günter Grass. Słuchając znanych grup muzycznych rodem z Niemiec (np. Rammstein, Tokyo Hotel, TicTacToe) można przekonać się o rytmiczności i muzykalności języka niemieckiego.
więcej...

Nasza oferta:

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. W A1 przygotujemy Cię do egzaminów Instytutu Goethego, do matury oraz innych egzaminów. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.
Naszymi nauczycielami są osoby, które ukończyły wyższe studia na filologii germańskiej, wielokrotnie przebywały w Niemczech i zostały przez nas wybrane po wnikliwej selekcji.
Dzięki zajęciom w A1 nauczysz się niemieckiego używanego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka niemieckiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów języka niemieckiego

Cena za semestr (60 godz. lekcyjnych). Zwróć uwagę na RABATY pod cennikiem. Grupy są maksymalnie 10-osobowe, zwykle liczą od 6 do 8 osób.


z rabatem 5%: 997,50 zł

z rabatem 10%: 945 zł

z rabatem 15%: 892,50 zł

z rabatem 20%: 840 zł

z rabatem 25%: 787,50 zł

z rabatem 30%: 735 zł

Płatność można rozłożyć na dowolną liczbę rat. Np. wysokość raty przy płatnościach miesięcznych (4 raty) - BEZ uwzględnienia rabatów to 262,50 zł.


RABATY:

10% - dla słuchaczy kontynuujących naukę w A1 (po roku nauki)

5% - dla studentów i słuchaczy szkół pomaturalnych

5% - dla osób z jednej rodziny

5% - przy opłacie za cały semestr (60 godzin) z góry

5% - przy opłacie za cały rok z góry (+ 5% za pierwszy semestr)

5% - za zajęcia przedpołudniowe od poniedziałku do piątku

5% - przy zapisie na dwa języki

PRZYPROWADŹ DWOJE PRZYJACIÓŁ, a wszyscy otrzymacie dodatkowy rabat 10%!

Rabaty mogą się sumować do 30%. Opłatę można rozłożyć na dowolną ilość rat.

Serdecznie zapraszamy!