hiszpański w A1

 

Dlaczego hiszpański?

  • Język hiszpański należy - obok chińskiego i angielskiego - do trzech najbardziej rozpowszechnionych języków świata.
  • Hiszpańskim, jako językiem ojczystym, posługuje się ponad 400 mln ludzi, plus ogromna rzesza osób, które uczyły się lub uczą tego jednego z najważniejszych języków na świecie.
  • W języku hiszpańskim będziecie powitani między innymi w Argentynie, Chile, Wenezueli, Peru, Ekwadorze, Panamie, Kostaryce, Puerto Rico, El Salwadorze, Gwatemali, Nikaragui, Boliwii, Kolumbii, Meksyku, Hiszpanii, Urugwaju, Paragwaju, na Kubie, Filipinach, w Gwinei Równikowej i w USA, gdzie mieszka ponad 50 milionów Latynosów - szczególnie w Kalifornii, Teksasie, Nowym Meksyku, na Florydzie i w Nowym Jorku. Osoba, dla której hiszpański jest językiem ojczystym może wybrać się do ponaddwudziestu państw i wciąż czuć się jak u siebie.
  • Kultura i historia świata hiszpańskojęzycznego jest przeogromna - jeśli nie możemy jej zobaczyć z bliska, to warto przynajmniej się o niej czegoś dowiedzieć.
  • Literatura i muzyka hiszpańskojęzyczna jest tak bogata, że chociażby dla tych dwóch elementów warto poznać język hiszpański.

więcej...

Nasza oferta:

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki zajęciom w A1 nauczysz się hiszpańskiego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy. Jeśli potrzebujesz certyfikatu znajomości hiszpańskiego - przygotujemy Cię do egzaminów Instytutu Cervantesa, a także do innych egzaminów.

Naszymi lektorami są dyplomowani nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym, przyjęci po wnikliwej selekcji. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka hiszpańskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów na rok szkolny 2018/19 znajdziesz tutaj pod koniec sierpnia. Zapraszamy!