hiszpański w A1

 

Dlaczego hiszpański?

  • Język hiszpański należy - obok chińskiego i angielskiego - do trzech najbardziej rozpowszechnionych języków świata.
  • Hiszpańskim, jako językiem ojczystym, posługuje się ponad 400 mln ludzi, plus ogromna rzesza osób, które uczyły się lub uczą tego jednego z najważniejszych języków na świecie.
  • W języku hiszpańskim będziecie powitani między innymi w Argentynie, Chile, Wenezueli, Peru, Ekwadorze, Panamie, Kostaryce, Puerto Rico, El Salwadorze, Gwatemali, Nikaragui, Boliwii, Kolumbii, Meksyku, Hiszpanii, Urugwaju, Paragwaju, na Kubie, Filipinach, w Gwinei Równikowej i w USA, gdzie mieszka ponad 50 milionów Latynosów - szczególnie w Kalifornii, Teksasie, Nowym Meksyku, na Florydzie i w Nowym Jorku. Osoba, dla której hiszpański jest językiem ojczystym może wybrać się do ponaddwudziestu państw i wciąż czuć się jak u siebie.
  • Kultura i historia świata hiszpańskojęzycznego jest przeogromna - jeśli nie możemy jej zobaczyć z bliska, to warto przynajmniej się o niej czegoś dowiedzieć.
  • Literatura i muzyka hiszpańskojęzyczna jest tak bogata, że chociażby dla tych dwóch elementów warto poznać język hiszpański.

więcej...

Nasza oferta:

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki zajęciom w A1 nauczysz się hiszpańskiego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy. Jeśli potrzebujesz certyfikatu znajomości hiszpańskiego - przygotujemy Cię do egzaminów Instytutu Cervantesa, a także do innych egzaminów.

Naszymi lektorami są dyplomowani nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym, przyjęci po wnikliwej selekcji. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka hiszpańskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów języka hiszpańskiego

Cena za semestr (60 godz. lekcyjnych). Zwróć uwagę na RABATY pod cennikiem. Grupy są maksymalnie 10-osobowe, zwykle liczą od 6 do 8 osób.


z rabatem 5%: 997,50 zł

z rabatem 10%: 945 zł

z rabatem 15%: 892,50 zł

z rabatem 20%: 840 zł

z rabatem 25%: 787,50 zł

z rabatem 30%: 735 zł

Płatność można rozłożyć na dowolną liczbę rat. Np. wysokość raty przy płatnościach miesięcznych (4 raty) - BEZ uwzględnienia rabatów to 262,50 zł.


RABATY:

10% - dla słuchaczy kontynuujących naukę w A1 (po roku nauki)

5% - dla studentów i słuchaczy szkół pomaturalnych

5% - dla osób z jednej rodziny

5% - przy opłacie za cały semestr (60 godzin) z góry

5% - przy opłacie za cały rok z góry (+ 5% za pierwszy semestr)

5% - za zajęcia przedpołudniowe od poniedziałku do piątku

5% - przy zapisie na dwa języki

PRZYPROWADŹ DWOJE PRZYJACIÓŁ, a wszyscy otrzymacie dodatkowy rabat 10%!

Rabaty mogą się sumować do 30%. Opłatę można rozłożyć na dowolną ilość rat.

Serdecznie zapraszamy!