francuski w A1

 

Zapraszamy na zajęcia z języka francuskiego.

I to nie tylko tych, którzy ten język już troszkę znają, ale i osoby, które pragną dopiero stawiać swoje pierwsze kroki po francusku. Pamiętaj - język francuski nie jest wcale taki trudny, a niezaprzeczalnie jest bardzo piękny!

A oto kilka bardziej racjonalnych argumentów, dla których warto się uczyć tego języka:

  • Posługuje się nim ok. 150 mln ludzi na całym świecie w blisko trzydziestu krajach.
  • Od XVIII wieku jest to język międzynarodowy, używany przede wszystkim w świecie dyplomacji i kultury. Obecnie jest to drugi oficjalny język Unii Europejskiej, tak więc jego znajomość jest niewątpliwie przydatna, jeśli ktoś planuje kształcenie się lub pracę w krajach UE.
  • Jest to najpopularniejszy język obcy wśród wykształconych Amerykanów i Brytyjczyków. Także w Niemczech ma duże grono wielbicieli.
  • Wielu specjalistów w dziedzinie nauczania języków obcych twierdzi, iż rozpoczęcie nauczania od języka francuskiego znacznie ułatwia przyswajanie innych języków w przyszłości.

więcej...

Nasza oferta:

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach i dla osób w każdym wieku. Przygotujemy Cię do egzaminów DELF, DALF, do matury oraz innych egzaminów. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (czyli 2 razy po 90 min.).
Naszymi nauczycielami są osoby, które ukończyły wyższe studia na wydziale romanistyki i wielokrotnie przebywały we Francji, w tym z rodowitymi Francuzami.
Dzięki naszym zajęciom nauczysz się francuskiego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy. Dzięki lekcjom konwersacji przygotujemy Cię do wyjazdu do Francji lub innego kraju frankofońskiego.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka francuskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów języka francuskiego

Cena za semestr (60 godz. lekcyjnych). Zwróć uwagę na RABATY pod cennikiem. Grupy są maksymalnie 10-osobowe, zwykle liczą od 6 do 8 osób.


z rabatem 5%: 997,50 zł

z rabatem 10%: 945 zł

z rabatem 15%: 892,50 zł

z rabatem 20%: 840 zł

z rabatem 25%: 787,50 zł

z rabatem 30%: 735 zł

Płatność można rozłożyć na dowolną liczbę rat. Np. wysokość raty przy płatnościach miesięcznych (4 raty) - BEZ uwzględnienia rabatów to 262,50 zł.


RABATY:

10% - dla słuchaczy kontynuujących naukę w A1 (po roku nauki)

5% - dla studentów i słuchaczy szkół pomaturalnych

5% - dla osób z jednej rodziny

5% - przy opłacie za cały semestr (60 godzin) z góry

5% - przy opłacie za cały rok z góry (+ 5% za pierwszy semestr)

5% - za zajęcia przedpołudniowe od poniedziałku do piątku

5% - przy zapisie na dwa języki

PRZYPROWADŹ DWOJE PRZYJACIÓŁ, a wszyscy otrzymacie dodatkowy rabat 10%!

Rabaty mogą się sumować do 30%. Opłatę można rozłożyć na dowolną ilość rat.

Serdecznie zapraszamy!