francuski w A1

 

Zapraszamy na zajęcia z języka francuskiego.

I to nie tylko tych, którzy ten język już troszkę znają, ale i osoby, które pragną dopiero stawiać swoje pierwsze kroki po francusku. Pamiętaj - język francuski nie jest wcale taki trudny, a niezaprzeczalnie jest bardzo piękny!

A oto kilka bardziej racjonalnych argumentów, dla których warto się uczyć tego języka:

  • Posługuje się nim ok. 150 mln ludzi na całym świecie w blisko trzydziestu krajach.
  • Od XVIII wieku jest to język międzynarodowy, używany przede wszystkim w świecie dyplomacji i kultury. Obecnie jest to drugi oficjalny język Unii Europejskiej, tak więc jego znajomość jest niewątpliwie przydatna, jeśli ktoś planuje kształcenie się lub pracę w krajach UE.
  • Jest to najpopularniejszy język obcy wśród wykształconych Amerykanów i Brytyjczyków. Także w Niemczech ma duże grono wielbicieli.
  • Wielu specjalistów w dziedzinie nauczania języków obcych twierdzi, iż rozpoczęcie nauczania od języka francuskiego znacznie ułatwia przyswajanie innych języków w przyszłości.

więcej...

Nasza oferta:

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach i dla osób w każdym wieku. Przygotujemy Cię do egzaminów DELF, DALF, do matury oraz innych egzaminów. Standardowo zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (czyli 2 razy po 90 min.).
Naszymi nauczycielami są osoby, które ukończyły wyższe studia na wydziale romanistyki i wielokrotnie przebywały we Francji, w tym z rodowitymi Francuzami.
Dzięki naszym zajęciom nauczysz się francuskiego w sytuacjach życia codziennego i w oparciu o solidną bazę gramatyczną. Osoby, które już trochę znają ten język, będą miały okazję do ugruntowania swojej wiedzy, poszerzenia jej oraz poprawy akcentu i wymowy. Dzięki lekcjom konwersacji przygotujemy Cię do wyjazdu do Francji lub innego kraju frankofońskiego.

więcej...

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i ustalić terminy zajęć. Przed rozpoczęciem kursu poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł. Po wpłaceniu zaliczki możesz uczestniczyć w dwóch kolejnych lekcjach. Przed trzecimi zajęciami podejmiesz decyzję, czy zostajesz na kursie, a jeśli nie spodobają Ci się zajęcia - zwrócimy zaliczkę.

Kursy języka francuskiego rozpoczynają się w październiku, ale część grup startuje również we wrześniu i w czasie roku szkolnego. Można też dołączyć do już istniejącej grupy.

więcej...

Cennik kursów na rok szkolny 2018/19 znajdziesz tutaj pod koniec sierpnia. Zapraszamy!