angielski dla firm

 

Dlaczego A1?

Szkoła A1 ma bogate doświadczenie w prowadzeniu specjalistycznych kursów i szkoleń językowych dostosowanych do potrzeb i wymagań zarówno niewielkich, jak i kilkusetosobowych firm oraz instytucji państwowych. Oferujemy także zajęcia indywidualne.


Szkoła A1 to:

  • jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych szkół w Lublinie i w Polsce – 25-letnie doświadczenie,
  • pierwsza szkoła w Lublinie, która przygotowywała do egzaminów międzynarodowych, w tym Cambridge Advanced i Proficiency,
  • pierwsza szkoła w Lublinie, która wdrożyła system nauczania zgodny z wytycznymi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego CEFR
  • najlepsza szkoła języka angielskiego w Polsce według miesięcznika studenckiego „Dlaczego” (dwukrotnie), pierwsze miejsce w Lublinie w innych rankingach (m. in. w rankingu Newsweeka).

Metody nauczania

Szkoła A1 korzysta z własnego, ponad 25-letniego doświadczenia w nauczaniu języków obcych oraz z najnowszych badań i osiągnięć w zakresie metodyki nauczania. Nasze metody opierają się m.in. na wytycznych Rady Europy zawartych w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego, czyli na szeroko rozumianym podejściu komunikacyjnym. Oznacza to, że nasza metodyka i programy nauczania, podział na poziomy zaawansowania oraz wystawiane przez Szkołę certyfikaty są zgodne ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Kadrę szkoły stanowią lektorzy z dużym doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń z zakresu General English, angielskiego specjalistycznego (tzw. English for Specific Purposes – biznes, zarządzanie, negocjacje, inżynieria, angielski dla różnych grup zawodowych) oraz kursów egzaminacyjnych. Są wśród nich egzaminatorzy Cambridge ESOL oraz TELC (zarówno General jak i Business Examiners), autorzy materiałów do nauki języka angielskiego oraz wykładowcy uczelni wyższych, w tym native speakerzy.

Jeśli szukasz solidnej szkoły dla siebie lub swoich pracowników - zadzwoń lub napisz, a przedstawimy indywidualnie dopasowaną ofertę.

KONTAKT z A1